Novinka Reduced price!
Profesionálne DIY Mäkké Ílu Polyméru Blato Na Pečenie Modrá Keramiky Sochárstvo Keramické Akcie Bábika Modelovanie 1 kg/bal 15colors

Profesionálne DIY Mäkké Ílu Polyméru Blato Na Pečenie Modrá Keramiky Sochárstvo Keramické Akcie Bábika Modelovanie 1 kg/bal 15colors

€14.85

-7%

€16.14

Nový produkt

Skladom

Štítky: veľa ílu polyméru, myš sculpt hliny, hlina polym, odborné modelovanie hliny, kvet tanier, dokončiť ílu polyméru rúre pečieme, fimo rúre pečieme hliny, hlina biela, thermoplast, hlina fimo.

Výrobok má trvanlivosť desať rokov (zvyčajne uložené navždy tvrdé a mäkké hlina), takže každý si môže pripraviť sa na starosti!

Tipy: Táto sekcia je prispôsobený pre blato bábiky. Pocit je profesionálny a pevný. Prosím, buďte opatrní pri výcviku pre školy a začiatočníkov. (Prechod na domovskú stránku pre výučbu konkrétneho typu)!

Zhengguang mäkké keramiky, pochádza z Taiwanskej technológie, sa špecializuje na výrobu štýly pre skutočné bábiky studios. Komplexnú domácu bábika majster sa cíti zvyk zlepšenie, riešenie bežných chýb "soft, suché, popraskané a deformované" v domácej mäkké keramiky. Mäkká hlina cíti "jemné, pevné, dobre tvarované, dobre sa nanáša, dobre opravené, tvrdý a nie je zlomené".

Hlavnými farbami sú všetky pozitívne farby a farby pleti a mäkkosť nie sú veľmi dobré štandardy! Rôzne oblasti majú rôzne názory na farbu pleti a rôznych požiadaviek. Rôznych majstrov " výrobné metódy tiež určiť požiadavky na mäkkosť a tvrdosť. Akceptujeme spracovania vzorky (podľa farby vzorky, podľa vzorky na nastavenie tvrdosti).

Typ Veľkoobchod No
Súbor Typ No
Materiál Hlina
Číslo Modelu 1

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty