Novinka Reduced price!
220V CW-3000 Thermolysis úžitkovej Vody Chladič pre Chladenie CNC Laser Rytec Rytie Stroje 60W/80W

220V CW-3000 Thermolysis úžitkovej Vody Chladič pre Chladenie CNC Laser Rytec Rytie Stroje 60W/80W

€115.34

-4%

€121.41

Nový produkt

Skladom

Štítky: nc frézky, papier laserové gravírovanie, cnc router, kruh materiál, chladenie cw3000, jh laserom co2, engrav laser, chladenie vodou, arduino preto štít, 50w fiber laser.

220V 60Hz CW-3000 Thermolysis úžitkovej Vody Chladič pre Chladenie CNC/ Laser Rytec Rytie Stroje 60W/80W

Úvod CW-3000 Series je profesionálne chladenie stroj s odkazom na medzinárodnej, rozšírené thermolysis chladiaci systém, dizajn vhodný pre malé vodou chladený chladiace zariadenia požadované stroje. Priemyselné Vody Chladič má patent Certifikát CE a RoHS Certifikát. To bolo predaných do značnej miery Európy, Južnej Ameriky, Ázie a iných trhoch. Ekonomické chladiace zariadenia, ľahko inštalovať a prevádzkovať, kompaktný a ľahko premiestniteľné.

Je určený pre chladenie jeden CO2 sklo laserové trubice pod 60W/80W na laserové gravírovanie a rezanie stroj.

Inštalácia kroky: 1. Otvorte balík skontrolujte, či je stroj je neporušená a všetky potrebné doplnky sú ukončené.

2. Otvorte ústa skrutky na hornej časti stroja, pridať chladiacej vody (Prosím, nie moc stroj bez vody).

3. Podľa systémových podmienok, pripojenie vody isnlet a výstupného potrubia dobre.

4. Pripojte napájací kábel, prepnite prepínač napájania (Poznámka: nedovoľte, aby pretečeniu vody).

5. Skontrolujte, chladič vody na úrovni znova (Udržať vzdialenosť medzi hladine vody a v ústach je o 80–150mm).

Upozornenie: Chladiaci stroj č používať dlhú dobu alebo na prepravu musí udržať vyprázdnenie chladiacej vody. Je určený pre chladenie UV lampa podľa 300W UV tlačiarne stroj. Je prísne zakázané pripojiť a spustiť chladič bez kŕmenie vody. Chladič by mal byť umiestnený na dobre vetranom, suchom prostredí mieste a mimo dosahu zdrojov tepla. Prosím, majte aspoň 30 cm od prekážky na výstup vzduchu, ktorý je v zadnej časti chladiča, a mali nechať aspoň 10 cm medzi prekážkami a vetracie otvory z oboch strán. Na ochranu laserové trubice , do chladiča ventilátor chladiča bude pozastaviť do práce, keď teplota vody je nižšia (o 10℃) , a to bude reštartovať, aby sa spustil pri vode, teplota stúpa na vyššie (asi 20℃). Ak chcete zabezpečiť dobrú tepla na rozptyľovanie, prosím, otvorte veko na čistenie nečistôt po chladnejšie používané v dlhodobom horizonte. Práca v chladnom severe oblasti, je lepšie použiť noncorrosive. Poznámky: CW3000 vodné chladiče sú vybavené high speed fanúšikov vo vnútri, NIE je schopná kontrolovať teplotu vody.

Funkcie Komplexnej odkaz na medzinárodnej radiátor typ chladiaci systém môže ovládať teplotu vody, presnosť ±0.1°C. Sily obehu, 9L chladenie objem nádrže. Malé thermolysis vody chladič, úspory energie, dlhej životnosti a jednoduchá obsluha. Môžete si vybrať rôzne modely podľa miestnych napätia a frekvencie. S ukončeným prietok vody a za vysokej teploty, alarm funkcie. Profesionálne nútené, vzduchom chladený chladič s vysokou tepelnou rozptyľovanie kapacity a nie je ľahké byť blokované. Vybavené alarm výstupný port, môžete rýchlo ochranu citlivých komponentov. Viac výkonu špecifikácie; schválenie CE, RoHS schválenie. Hermetické typ nádrž na vodu, voda je k dispozícii na dlhý čas používať. Real-time sledovanie teploty, presné vedomosti o vykurovacie zariadenia, pracovné podmienky Vysoké náklady na výkon, nízka poruchovosť .

Technicals MODEL: CW-3000DG Napätie: 220V Frequence: 60 HZ Prúd: 0.45 Chladiaci: 50W/℃ Kapacita: 9L Max .Výťah: 10M Max.Prietok: 10 L/Min N. W: 9.5 kg G. H: 12 kg Krytie: Prietok Alarm Package: Papierové Krabici Spôsob Obehu: Vodné Čerpadlo Síl Obehu Rozmery: 470mm*270*370 mm (L*W*H) Balenie Rozmery: 590*380*470mm (L*W*H) Prívod A Odvod Hold: Vonkajšie Rozmery 10 mm Mosadz Konektor

Balenie Zoznam 1 × CW3000 Vodné Chladenie Stroja 1 × Napájací Kábel, 1 × Pripojenie Hadice 1 × Náhradnú Poistku 1 × Používateľská Príručka 1 × Poplachový Signál Výstupný Konektor 2 × Tesnenie Podložka

Číslo Modelu CW-3000GYLSJ00001
Pôvod CN(Pôvodu)
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty