Novinka Reduced price!
Vonkajšie Dvore tobogán pre Deti, Dospelých, Záhrada jednotlivých toboganmi Mat Nafukovacie Surf Lete Sprej Vodné Hračky

Vonkajšie Dvore tobogán pre Deti, Dospelých, Záhrada jednotlivých toboganmi Mat Nafukovacie Surf Lete Sprej Vodné Hračky

€15.05

-10%

€16.90

Nový produkt

Skladom

Štítky: bazén list vody, jet surfovať, záhrada list, led sfére, boomerang lietajúci tanier, jacuzzi vaňou vonkajšie, swimava nafukovací bazén, dvore, dieťa list deti, klince.

Odrážky:

1、Praktické Použitie: sprchovací režim závlahový systém beží po celej dĺžke tobogán a vodné slide poskytuje vynikajúce hydraulické pokrytie, a to môže byť ľahko pripojené na vodovodné potrubia.

2、Premium Kvalita: tobogán tarp funkcie hrubé a ťažké, PVC, ktoré je 2-krát viac, ako je hrúbka najviac trávnik listov trhu.

3、Ideálny na Použitie: tobogán tarp funkcie plastický PVC, bez pridania mydlo, priamo otvoriť kohútik, aby voda list užitočné.

4、Správnu Veľkosť: voda list tarp funkcie dĺžka (o)480cm / 188in a šírka(o) 70 cm / 27.55 v. To môže zmierniť dopad na zemi, keď deti ju použiť pre posuvné, takže posuvné viac slippy.

5、Skvelé na Použitie: tobogán je vhodný pre rodič-dieťa činnosti celej rodiny, na horúci letný deň, tak si môžete pozvať všetkých, aby používať tobogán na zábavu.

Špecifikácie:

Názov: Tobogán

Veľkosť: o dĺžka - 480cm / 188inn, šírka - 70 cm / 27.55 v

Zavedenie nového výrobku: tam je vodný sprej funkcie na jednej strane výrobku. Výrobok nemusí byť nahustené. Po vodnej fajky je pripojený, bude voda strieka sa priebežne. Odporúča sa používať produkt na tráve.

Balenie zoznam:

1 x tobogán Tarp

Číslo Modelu tobogán
Druh BAZÉN

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty