Novinka Reduced price!
CPL Filter 30 46 40.5 49 52 55 58 62 67 72 77 82 86 95 105 MM Kruhové Polarizer Polarizačný Filter pre Canon, Nikon, Sony Fujifilm

CPL Filter 30 46 40.5 49 52 55 58 62 67 72 77 82 86 95 105 MM Kruhové Polarizer Polarizačný Filter pre Canon, Nikon, Sony Fujifilm

€6.76

Nový produkt

Skladom

Štítky: instax mini, instax wild, film pre mini polaroid, Filter 67 mm, 95 mm, 95 filter, 105mm filter, b w filter, 77mm, fuji atrament.

A Polarizačný Filter, ktorý sa používa pre obe farebné a čierno-biele fotografie, je bezfarebný a nemá vplyv na vyváženie farieb, ale filtruje svetlo s konkrétnym smerom polarizácie. Tým sa znižuje šikmé odlesky od nekovových plôch, môže zatemniť oblohu vo farbe fotografiou (v monochromatické fotografie farebné filtre sú účinnejšie), a môže saturovanie obraz viac tým, že eliminuje nežiaduce odrazy. Hlavnou funkciou Kruhové Polarizer filter (CPL Filter) je odstránenie rozptýleného svetla vo vzduchu, ako aj odrazené svetlo z kovu, okuliare a kvapaliny. To je len umožňuje paralelné svetla cez objektív len, tak, že fotoaparát môžete získať lepší obraz ako modré nebo, biely oblak, čistej vody a tak ďalej. Pri otáčaní CPL filter v jeho mount, efekty sa budú zobrazovať okamžite.

Najdôležitejšie Produkty

Robí Blue Sky Modrejšie Zvyšuje Oblaky Odstraňuje Odrazy Vysoko Kvalitné Optické Sklo, Čierny Hliníkový Krúžok Filter

Prečo používať Polarizátor?

Polarising filtre sa používajú na riadenie svetla v rozsahu vlnovej dĺžky, a ak je zväčšený môže byť prirovnaný k sérii mikroskopické lamiel. V používaní, ako je filter otáčať to buď vysiela alebo bloky vlny svetla, ktoré sú upozorňuje najmä orientácie. Keď svetlo zo slnka odrazí mimo bytu non kovový povrch, ako je sklo alebo voda, to sa stáva polarizované - t. j. všetky odrazené svetlo vlny vibrujú v rovnakej rovine. To sa odráža žiara môže byť odstránený polarising filter. Rotácie filtra bude potrebné nájsť optimálnu pozíciu Polarizátor. V fotografické podmienky, môže to spôsobiť vody alebo sklo je priehľadné, a vyvoláva dojem, presýtený farby v scéne, pretože veľa z odlesky odrazené od objektu je odstránený Polarizátor. Na jasný slnečný deň, veľa svetla na oblohe je aj polarizované a filter sa bude dať veľmi silné blue efekt, keď sa používa v uhle 90 ° od slnka - všetky biele oblaky vynikne pôsobivo.

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky RYH
Package Áno
Druh Polarizer Filter

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty